tlenoterapia, proszę o pomoc

tlenoterapia, proszę o pomoc

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

tveros34

Posty: 2

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Damiano

Posty: 8

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Warto spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

grzelu11

Posty: 2

 
Jeśli konieczna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

rubert

Posty: 10

 
Bardzo dobra jest tlenoterapia po zawałach, czy wylewach. Moja babcia korzystała z komory normobarycznej, gdy właśnie miała problemy zdrowotne. Warto przeczytać w internecie, jakie korzyści daje tlenoterapia.

Hamacz23

Posty: 17

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. Częstokroć budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po paru sesjach w komorze normobarycznej sen niezmiernie mi się polepszył.

Marioleczka

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Miluśkooo2

Posty: 4