Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Cześć, stoję właśnie przed wyzwaniem remontu łazienki. Czy znacie może w Trójmieście lub ewentualnie internetowe sklepy z dobrym wyborem glazury? Macie ogólnie fajne wskazówki dotyczące wykończenia łazienki płytkami?

amrmas22

Posty: 5

 
Wybierz płytki łazienkowe, które przypominają drewniane podłogi. Połączysz idealnie wartość wizualną drewna z zaletami płytek. Jedna z ciekawszych konfiguracji według moich doświadczeń.

Złoty

Posty: 13

 
Gres jest dość odporny na ścieranie i stosunkowo tani. Dla mnie to zawsze uniwersalne rozwiązanie do łazienki.

usek

Posty: 20

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

Lupusx

Posty: 13

 
W Trójmieście masz Bibliotekę Glazury do dyspozycji. Zainwestowałem u nich w płytki drewnopochodne, które bardzo ładnie wyglądają. Do tego w cenie płytek za darmo doszedł cały projekt łazienki bezpłatnie. Formaty płytek prawdopodobnie wszystkie do wyboru, chociaż wiele zależy od kolekcji. Mam płytki z Hiszpanii, w ogóle nie przepłaciłem. Posiadają również sklep internetowy iglazura24.pl.

wiesław11

Posty: 15

 
Jeżeli układasz płytki w łazience pionowo to wizualnie masz łazienkę większą. Poziomy układ natomiast wizualnie poszerza pomieszczenie. Warto się zastanowić nad stylem układania, bo naprawdę wiele zmienia.

CzarnyBlant

Posty: 12

 
Z doświadczenia powiem, że płytki łazienkowe układane w większych formatach znacznie szybciej doprowadzisz do porządku, ze względu na niewielką ilość przejść.

Totek

Posty: 18