sprawdź numer telefonu, poszukuję

sprawdź numer telefonu, poszukuję

Często mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

fertuś

Posty: 1

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Lupusx

Posty: 3

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Piotr_21

Posty: 3

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, iż dostanie za to srogą karę są faktycznie niezmiernie wielkie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niezmiernie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Marioleczka

Posty: 3

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

wiesław11

Posty: 14

 
Bez kłopotów można odnaleźć mnóstwo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

pawel253

Posty: 6

 
Ostrożności nigdy nie jest za sporo. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to na nieszczęście jakaś firma, jaka naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

CHatka-eKo

Posty: 11