przedszkole wilanów, szukam !

przedszkole wilanów, szukam !

Znacie może jakieś niezwykle fajne przedszkole wilanów? Chciałbym, aby moja córka miała dużo zajęć dodatkowych, a także większą ilość aktywności fizycznej. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne przedszkole prywatne?

ciopix

Posty: 1

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma niezmiernie dużo zalet. Ja również posłałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na niezmiernie sporo kreatywnych zajęć.

3

Posty: 10

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bo mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o wiele dłużej. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo czasami pracuje do 16, a czasami 18.

Grabow12

Posty: 4

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

Fajae

Posty: 22

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i rzeczywiście ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednakże chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają niesłychanie mnóstwo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

Jasio234

Posty: 4

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, albowiem mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o dużo dłużej. Jest to dla mnie niezwykle ważne, albowiem niekiedy pracuje do 16, a niekiedy 18.

Nikuś23

Posty: 4

 
Ja polecam Ci niezwykle przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niezwykle zadowolona, iż akurat na nich trafiłam. Dziecko niezwykle uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wydaje mi się, iż niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był kłopot z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

Nikiiii

Posty: 18

 
Jest niesłychanie wiele przedszkoli wilanów. Najlepszym rozwiązaniem jest wejść na ich strony internetowe i popatrzeć na oferowane zajęcia dodatkowe.

alek45

Posty: 4