monitoring należności, znacie ?

monitoring należności, znacie ?

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

prezesowa

Posty: 6

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najłatwiej jest wykupić stosowny program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać znakomity system dla siebie.

namok

Posty: 13

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz mnóstwo obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

labuh

Posty: 3

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, iż znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Thaniell

Posty: 13

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Pendrzec

Posty: 18

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

wisła1905

Posty: 7