nauka pływania dla dzieci legnica, poszukuję!

nauka pływania dla dzieci legnica, poszukuję!

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

Klaudi

Posty: 2

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o wiele prościej i szybciej się dziecko uczy.

090913123

Posty: 7

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Grabow12

Posty: 4

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, wobec tego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

Nikuś23

Posty: 6

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

alara

Posty: 16

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Yuri20

Posty: 6

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

adam_r

Posty: 4