szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Booss23

Posty: 1

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Grabow12

Posty: 3

 
Używam regularnie do redukcji zmarszczek https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/ zamiast drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trochę poczytałam o kwasie hialuronowym i jeżeli systematycznie dostarczasz to organizm dostaje jasny sygnał do obudowy. Bardzo naturalna sprawa. Jako ciekawostkę dodam, że marka związana ze znaną i lubianą polską aktorką :) Nie zdradzę, ale zobacz sama.

Teraru

Posty: 2

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

andriu3

Posty: 9

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

alibaba45

Posty: 6

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

kuBawodzu

Posty: 11

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

phonik

Posty: 3