producent roślin, oferta ?

producent roślin, oferta ?

Szukam dużych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, ale i najlepszej klasy.

Milenoss

Posty: 1

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Lupusx

Posty: 3

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

waldek3551

Posty: 23

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

frezzzer

Posty: 29

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka rzeczywiście wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość niemniej jednak i niskie ceny. Na tym wielu osobom zależy.

Klara323

Posty: 3

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

namok

Posty: 2

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, dlatego w szkółce zakupiłem ich niesłychanie dużą ilość. Mój ogród to przede wszystkim byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

adam86

Posty: 10

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

pawel253

Posty: 3