ośrodek szkolenia lotniczego, polecicie ?

ośrodek szkolenia lotniczego, polecicie ?

Chciałbym się nauczyć latać samolotem. Ktoś może mnie pokierować jak się w ogóle za to zabrać? Nic o tym nie wiem.

Miner67

Posty: 2

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, lecz nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to prostsze powinność do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii sporo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać idealnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

kulpaa45

Posty: 20

 
Bez problemów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest potrzebna inna licencja.

namok

Posty: 3

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi inne szkolenia. Można tam pozyskać licencje rekreacyjną, turystyczną, lecz i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, lecz nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, wobec tego nie jest przeznaczona dla każdego.

MisiekKce

Posty: 8

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć sporo pieniędzy, ale i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

Abyss

Posty: 18

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

tomalix

Posty: 17

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to sporo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego sporo, niemniej jednak mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś naprawdę niesłychanie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, wobec tego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

090913123

Posty: 7

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby śliczne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, natomiast może w przyszłości?

xacti

Posty: 5

 
Bez kłopotów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeśli ma być większy to już jest potrzebna inna licencja.

TomekK

Posty: 3