zgrzewarka do żywności, co polecicie ?

zgrzewarka do żywności, co polecicie ?

W jaki sposób trzeba korzystać ze zgrzewarki próżniowej? Czy potrzebna jest specjalna folia do zgrzewarek próżniowych czy jak to wygląda?

wer5555

Posty: 1

 
Na wszystko trzeba mieć czas. Pakowanie próżniowe ma sens, niemniej jednak jak u nas dzieci ciągle chcą zaglądać do takich opakowań gdzie jest wędlina to troszkę się to mija z celem. Trzeba się dużo nachodzić, aby pojemniki były przygotowane do próżniowego pakowania.

gregBard

Posty: 16

 
Na wszystko trzeba mieć czas. Pakowanie próżniowe ma sens, ale jak u nas dzieci ciągle chcą zaglądać do takich opakowań gdzie jest wędlina to trochę się to mija z celem. Trzeba się sporo nachodzić, aby pojemniki były przygotowane do próżniowego pakowania.

Spirek

Posty: 6

 
Pompkę manualną do pojemników próżniowych można znaleźć na stronie https://seeyoo.pl/pompka-manualna-do-pojemnikow-prozniowych.html. Korzystam z tej oferty kupując tam folię do swojej zgrzewarki i ceny są naprawdę niskie.

Dyduszek22

Posty: 8

 
Pożądane byłoby kupować to, co oryginalne nawet, jeżeli jest droższe. Kupujemy pojemniki czy zgrzewarki żeby na tym później zaoszczędzić. Nie będziemy wyrzucać takiej ilości jedzenia jak wcześniej i będą z tego gigantyczne zyski dla domu.

Nikuś23

Posty: 2

 
Ofert jest dużo. Wystarczy znaleźć trochę czasu na to, aby to wszystko sprawdzić, a na pewno będziemy zadowoleni. Kierujemy się ceną, jakością i tym, co tylko chcemy. Każdy z nas ma inne wymagania.

090913123

Posty: 3

 
Tańsze rozwiązanie to zgrzewarka próżniowa i folia. Jedno i drugie można bez problemów zamówić w sklepie internetowym. Zgrzewarka powinna być najlepszej klasy, bo wtedy wiemy, że na pewno wszystko będzie tak jak trzeba i że żywność, która się tam znajdzie będzie bezpieczna i o wiele dłużej wytrzyma.

MShR

Posty: 28