jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

roudee

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odszukać najważniejsze informację, a zarówno skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Nikiiii

Posty: 18

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Jasio234

Posty: 3

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

juron

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Jasio234

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Yuri20

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy zazwyczaj sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

namok

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Aniusiaaa1

Posty: 2