naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

Gdzie zdobędę najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był faktycznie nadzwyczajny. Może macie, jakąś restaurację do której uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

sprinter5

Posty: 1

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

Nikuś23

Posty: 5

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

namok

Posty: 3

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Ja zawsze chodzę do paru lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Wielokrotnie jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

agdb1301

Posty: 3